Aktualności

Budmat Auto dealerem Fiata

Działająca na Mazowszu od ponad 20 lat Grupa Budmat Auto rozwija swoje markowe portfolio. Kilka miesięcy temu uruchomiła salon Fiata.

Nowe dealerstwo włoskiego brandu (działające w ramach spółki Budmat Auto 3, obejmujące także brand Fiat Professional) zostało uruchomione w Płocku przy ul. Bielskiej 55. Salon powstał w obiekcie, który do tej pory był w całości przeznaczony dla Opla. Na potrzeby Fiata wydzielono w budynku powierzchnię 264 m2, którą zaadaptowano zgodnie ze standardami nowej marki.

Obiekt „zamieszkiwany” jest więc obecnie przez dwa sąsiadujące ze sobą brandy z rodziny Stellantisa. Budmat Auto 3 oferuje pełną gamę modeli z katalogu producenta aut o włoskim rodowodzie (powierzchnia salonu umożliwia prezentację 8 aut) oraz kompleksowe usługi serwisowe (prace realizowane są w wielomarkowym ASO o powierzchni 180 m2, w którym funkcjonuje 10 stanowisk).

Oprócz wspomnianych marek Grupa Budmat Auto prowadzi w Płocku salony: Forda, Isuzu, Nissana, Peugeota i Suzuki. Firma posiada też oddział w Ciechanowie (Ford, Nissan, Suzuki).

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Rejestracje w Europie: letnie przyspieszenie
Redakcja
22/9/2023
Aktualności
Lokalny patriotyzm
Redakcja
22/9/2023
Aktualności sponsorowany
Kompletna oferta leasingu i wynajmu
Redakcja
21/9/2023
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.