Aktualności

Dealer BMW otwiera strefę dla fanów motocykli

BMW Inchcape Motor Polska otwiera strefę „BMW Urban Garage” – miejsce położone nad Wisłą przy ul. Wioślarskiej 6 w Warszawie, stworzone z myślą o miłośnikach dwóch kółek. Od 20 maja do 27 czerwca czekają na nich pokazy motocykli, jazdy testowe, spotkania z ekspertami czy zawodnikami motorsportu.

Uczestnicy wezmą udział w praktycznych szkoleniach, m.in. o tym, jak rozpocząć przygodę z motocyklem, na co zwrócić uwagę, gdy kupujemy sprzęt, w jaki sposób o niego dbać itd. „Ponadto podczas każdego z sześciu czterodniowych bloków, które od 20 maja do 27 czerwca będą odbywały się co tydzień od czwartku do niedzieli, będzie można skorzystać z jazd testowych najnowszymi modelami motocykli, np. S 1000 R czy R 18 Classic” – informują organizatorzy. W harmonogramie imprezy są także spotkania z osobami ze świata motorsportu, m.in. z Jackiem Czachorem, wielokrotnym uczestnikiem Rajdu Dakar oraz mistrzem świata w rajdach FIM Cross-Country, i zespołem motocyklowym LRP Poland.

Dodatkową atrakcję stanowią konkursy, a nagrodą w jednym z nich jest udział w motocyklowej wycieczce po szlakach wiodących wokół Warszawy, którą poprowadzi Tomasz Kulik, założyciel motocyklowej szkoły jazdy Kulikowisko. Strefa będzie czynna od czwartku do niedzieli w godz. 12.00-20.00.

Źródło: informacja prasowa
Fot. materiały prasowe

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności sponsorowany
Wszyscy tworzymy zieloną rewolucję
Redakcja
22/3/2023
Aktualności
Znamy listę TOP50 2022! Grupa Cichy-Zasada na czele
Redakcja
21/3/2023
Aktualności
Kolejny transakcyjny hit. Grupa Cichy-Zasada blisko kupna Auto Wimaru!
Redakcja
20/3/2023
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.