Aktualności

SsangYong rozwija sieć dilerską. Coraz mniej wolnych lokalizacji

W marce SsangYong, najstarszym południowokoreańskim producencie samochodów terenowych oraz SUV-ów, ostatnie miesiące przebiegały w Polsce pod znakiem rozwoju sieci dilerskiej. Nowa spółka importerska – SsangYong Auto Polska, wyznaczyła sobie za cel stworzenie silnej i profesjonalnej sieci dystrybucji, zapewniającej maksymalne pokrycie terytorialne oraz wysoką jakość wykonywanych usług. Obecnie sieć dilerska składa się z 23 punktów, a kolejna grupa dealerstw jest w procesie weryfikacji i wdrażania.

Dynamiczny rozwój marki SsangYong w naszym kraju widoczny jest gołym okiem (wzrost sprzedaży o rekordowe 638 proc. za okres I-VI 2022 w stosunku do analogicznego okresu 2021 r. i wynik rejestracji wynoszący 657 samochodów osobowych). Dalsze wzrosty w najbliższych miesiącach zapewnią dostępne na stocku oraz zamówione do produkcji samochody, począwszy od atrakcyjnego cenowo crossovera Tivoli, rodzinnego SUV-a Korando, flagowego Rextona i jednego z największych pick-up’ów na rynku – Musso. Wszystkie samochody na polskim rynku oferowane są z 5-letnią gwarancją producenta, co potwierdza wysoką jakość i niezawodność produkowanych w Korei Płd. samochodów.

Generalny Importer SsangYong aktualnie poszukuje kandydatów na autoryzowanych Dilerów w następujących lokalizacjach: Warszawie (południe lub zachód aglomeracji), Wrocławiu, Gdańsku i Olsztynie. Jednocześnie poszukiwani są partnerzy w średniej wielkości miejscowościach, w lokalizacjach bez aktualnego pokrycia sieci.

Kontakt dla zainteresowanych współpracą Dilerów:
info@ssangyong-auto.pl

REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Toyota najcenniejszą marką samochodową na świecie
Redakcja
28/11/2023
Aktualności
Październikowe przyspieszenie w Europie
Redakcja
27/11/2023
Aktualności
Pomoc najmniej widocznym
Redakcja
24/11/2023
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.