Aktualności

Grupa Bednarek z salonem Volvo w Łodzi

Grupa Bednarek już niedługo uruchomi nowy obiekt. To salon Volvo w Łodzi.

Wielooddziałowy dealer związany ze Skodą, Volkswagenem, SEAT-em, Cuprą oraz BMW i MINI, poszerza swoją ofertę o kolejny brand – Volvo. Zaowocuje to otwarciem na przełomie września i października nowego obiektu w Łodzi, gdzie dotychczas działał tylko jeden punkt dealerski szwedzkiej marki (Volvo Nova, z lokalizacją przy ul. Kolumny).

Stacja Volvo Grupy Bednarek zostanie zlokalizowana przy ul. Rokicińskiej
164/166, nieopodal innego dealerstwa grupy – salonu BMW Premium Arena. W obiekcie liczącym 2100 m² dealer będzie prowadził sprzedaż aut nowych i używanych, serwis mechaniczny oraz obsługę napraw blacharsko-lakierniczych.

Główny salon zmieści 5 samochodów nowych i tyle samo używanych, ale obiekt dysponuje też halą do prezentacji aut z drugiej ręki.

Firma dealerska, której założycielem jest Tomasz Bednarek, od początku swojej działalności funkcjonuje wyłącznie w budynkach postawionych od zera. Analogicznie jest w wypadku punktu w Łodzi, którego budowę rozpoczęto w listopadzie 2022 r. Dealer, z lokalizacjami w Dobroniu, Kaliszu i Łodzi, zajął 42. miejsce na Liście TOP50 2022, ze sprzedażą blisko 2,8 tys. nowych aut.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Szokujące przejęcie we Francji
Redakcja
12/7/2024
Aktualności
Ekologia to nasz wybór
Redakcja
12/7/2024
Aktualności
Firmy z opłatą za auta spalinowe
Redakcja
11/7/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.