Aktualności

Lexus Warszawa Puławska z nagrodą Kiwami 2022

Warszawski salon Lexusa grupy Chodzeń został jedynym w Polsce laureatem markowej nagrody Kiwami 2022, a także jednym z dziesięciu najlepszych dealerów marki w Europie. Nagroda została przyznana za całokształt zeszłorocznych wyników lokalizacji.

Lexus już po raz szósty przyznał nagrody Kiwami europejskim salonom wyróżniającym się pod względem jakości obsługi klienta oraz realizacji celów biznesowych (Kiwami w języku japońskim oznacza „najlepszy”). Jak czytamy w informacji prasowej firmy Chodzeń, spośród 340 europejskich dealerów z 28 rynków wybrano 10 obiektów, które nie tylko funkcjonują zgodnie z zasadami japońskiej gościnności Omotenashi, ale też legitymują się „5-gwiazdkową jakością obsługi”.

Przyznając nagrodę, zwrócono też szczególną uwagę na wyzwania ostatnich lat związane z pandemią i zmianą sposobu komunikacji. – Jesteśmy niezmiernie dumni z otrzymanej nagrody, która jest zwieńczeniem naszych starań o najwyższą jakość oferowanych usług. Traktujemy każdego klienta jak mile oczekiwanego gościa w naszym domu, dlatego mamy bardzo duże grono zadowolonych, lojalnych i powracających do nas klientów – podkreśla Małgorzata Rospęk-Ratyńska, dyrektor handlowy stacji Lexus Warszawa Puławska.

Nagroda Kiwami 2022 została przyznana dealerowi za całokształt zeszłorocznych wyników. Grupa Chodzeń posiada w swoim portfolio także stacje Toyoty (Warszawa, Piaseczno i Gdańsk) oraz dealerstwo Maserati (Piaseczno). W październiku 2022 r. planowane jest otwarcie szóstego obiektu grupy – salonu i serwisu Toyoty w Kowalach, niedaleko Gdańska.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Skonsolidowani jak nigdy
Redakcja
4/10/2023
Aktualności
Trzeci kwartał z mocnym zamknięciem
Redakcja
4/10/2023
Aktualności
BYD wygra z Teslą? Prognoza na 2024 r.
Redakcja
3/10/2023
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.