Aktualności

Mazda w portfolio Grupy Luzar

Małopolska firma Auto Group Luzar uruchomiła w maju stację Mazdy. Salon mieści się w Wieliczce, przy ul. Krakowskiej 29.

Mazda to zupełnie nowa marka w portfolio dealera, który od 2004 r. związany jest ze Skodą, a od 2015 r. również z Volkswagenem. Dealerstwo – funkcjonujące pod nazwą Mazda Kazoku Luzar („kazoku” w języku japońskim oznacza rodzinę) – działa w dwukondygnacyjnym obiekcie o powierzchni 1902 m2, który stworzony został od podstaw w ciągu 14 miesięcy.

Salonowa przestrzeń umożliwia wyeksponowanie 10 aut jednocześnie. W serwisie, do którego prowadzi recepcja przejazdowa na cztery samochody, znajduje się osiem podnośników i dwa stanowiska płaskie. Stacja wyposażona jest także w dwustanowiskową myjnię oraz hotel dla opon. Naprawy blacharsko-lakiernicze dealer realizuje z kolei w sąsiedniej blacharni, funkcjonującej tuż obok, przy wspomnianej stacji Skody i Volkswagena.

Salon w Wieliczce to 32. punkt sprzedażowo-serwisowy w polskiej sieci Mazdy. W ubiegłym roku sprzedaż nowych samochodów tej marki przekroczyła 7200 aut.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
W blogu siła
Redakcja
2/6/2023
Aktualności
Budmat Auto dealerem Fiata
Redakcja
2/6/2023
Aktualności
Używane „elektryki” z dużym spadkiem wartości
Redakcja
1/6/2023
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.