Aktualności

Mercedes z nowym obiektem w Kielcach

Grupa Nobile Motors otworzyła w Kielcach punkt sprzedaży i serwis Mercedesa. Nowy salon liczy ponad 2,3 tys. metrów kwadratowych powierzchni i został zbudowany według najnowszych standardów producenta.

Obiekt jest zlokalizowany przy ul. Transportowców 9A w północnej części miasta. To już trzeci punkt Nobile Motors, autoryzowanego dealera niemieckiej marki – na mapie Polski.

Nowa placówka należy do najnowocześniejszych obiektów dealerskich w regionie, salon liczy ponad 2,3 tys. m2, a w sekcji wystawienniczej eksponowanych jest dziewięć modeli. W odpowiedzi na wymogi związane z elektromobilnością na terenie placówki zainstalowano cztery stanowiska do ładowania pojazdów elektrycznych oraz hybryd plug-in. Wystrój wnętrza uzupełniają wielkogabarytowe ekrany (w sumie cztery), na których klient może zapoznać się z aktualną ofertą marki. Serwis jest wyposażony w nowoczesne hydrauliczne podnośniki z możliwością obsługi pojazdów o małym prześwicie. –„Jesteśmy też zaopatrzeni w najnowszy sprzęt do geometrii oraz najnowsze wyważarki i montażownice kół i opon” – powiedział Artur Filipowski, Kierownik Serwisu Nobile Motors w Kielcach.

Oprócz Kielc firma jest obecna także w Lublinie (salon sprzedaży nowych aut, a do tego serwis oraz blacharnia-lakiernia) oraz w Niemcach (salon i serwis używanych pojazdów dostawczych i ciężarowych). Nobile Motors rozpoczęło swoją działalnością w 2017 r., ale dealer jest związany z branżą motoryzacyjną od pięćdziesięciu lat.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Dealer kontra „elektryki” – jak się przygotować
Redakcja
18/3/2021
Aktualności
50 MWh darmowej energii
Artur Białek
21/3/2021
Aktualności
Producenci pod kreską
Redakcja
18/3/2021
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.