Aktualności

Nowy salon BMW Grupy Sikora

Trwa ekspansja Grupy Sikora. Od grudnia dealer BMW i MINI posiada autoryzację także w Lubinie. Dealerstwo w stolicy polskiej miedzi prowadzi w obiekcie należącym wcześniej do firmy Dex-Premium.

Wchodzące w skład grupy salony BMW, MINI oraz Motorrad działają więc obecnie w Bielsku-Białej, Mikołowie, Opolu oraz Lubinie. Równocześnie dealer rozpoczął budowę stacji w Zielonej Górze, której otwarcie planowane jest na 2021 r. W Mikołowie firma uruchomi również niebawem pierwszy w Europie odrębny salon BMW M.

Ireneusz Sikora, właściciel grupy dealerskiej Sikora oraz pasjonat sportów motorowych

Grupa stała się właścicielem stacji BMW w Lubinie na początku listopada. Wcześniej dealerstwo należało do Dex-Premium. W obiekcie dostępnych jest 730 m2 powierzchni ekspozycyjnej oraz 800 m2 przestrzeni serwisowej z 9 w pełni wyposażonymi stanowiskami naprawczymi. Po trwających kilka tygodni pracach remontowych obejmujących wnętrze i otoczenie budynku, od początku grudnia 2020 r. salon oraz serwis zostały otwarte. Grupa Sikora wzbogaciła się tym samym o kolejnych 20 nowych pracowników. Na salonowej ekspozycji znajduje się 10 samochodów, a w obrębie budynku kolejne kilkadziesiąt aut. W lokalizacji można też obejrzeć samochody używane objęte programem BMW Premium Selection.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności sponsorowany
Wszyscy tworzymy zieloną rewolucję
Redakcja
22/3/2023
Aktualności
Znamy listę TOP50 2022! Grupa Cichy-Zasada na czele
Redakcja
21/3/2023
Aktualności
Kolejny transakcyjny hit. Grupa Cichy-Zasada blisko kupna Auto Wimaru!
Redakcja
20/3/2023
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.