Aktualności

Panek CarSharing pozyskuje 140 Mazd 2 Hybrid

Do floty Panek CarSharing dołączy 140 sztuk Mazdy 2 Hybrid. Dla japońskiego koncernu oznacza to realizację największego do tej pory kontraktu flotowego w Polsce.

Co prawda tegoroczna nowość Mazdy w segmencie B, Mazda 2 Hybrid, wprowadzona została do sprzedaży głównie z myślą o klientach indywidualnych, ale – jak widać – potencjał dostrzegły w niej także floty. Pierwsze auta z zamówienia jeżdżą już po warszawskich ulicach. „Cieszymy się, że firma Panek CarSharing obdarzyła nas zaufaniem, bo to dowód, że nasze samochody spełniają kryteria najbardziej wymagających graczy na rynku motoryzacyjnym” – podkreśla Piotr Nowak, dyrektor sprzedaży Mazda Motor Poland.

Atutem Mazdy 2 Hybrid jest m.in. ekologiczny, hybrydowy napęd osiągający moc 116 KM, który pozwala uzyskać zużycie paliwa na poziomie nawet 3,8 l/100 km, przy emisji CO₂ wynoszącej 87 g/km (zgodnie z normą WLTP). Dostawy samochodów dla floty Panek CarSharing realizuje dwóch dealerów z Warszawy – Odyssey i Bemo Motors – oraz JKK Katowice.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Polacy chcą używanych aut za 25-50 tys. zł
Redakcja
27/1/2023
Aktualności
Akio Toyoda ustępuje ze stanowiska szefa Toyoty
Redakcja
26/1/2023
Aktualności
Styczeń przyniósł spadki cen używanych aut
Redakcja
26/1/2023
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.