Aktualności

PPG odnawia Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi

Dzięki realizacji swojego programu Colorful Communities firma PPG wsparła Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi. Pieniądze z programu zostały przeznaczone na doposażenie stanowisk dydaktycznych dla lakierników samochodowych, a także na renowację i docieplenie elewacji budynku i pracowni samochodowej.

Program Colorful Communities ma na celu chronienie i upiększanie okolic biur i zakładów PPG na całym świecie, a w Polsce istnieje już od pięciu lat. W tym roku w ramach realizacji tego programu firma wsparła Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi poprzez doposażenie stanowisk dydaktycznych dla lakierników samochodowych, a także renowację i docieplenie elewacji budynku i pracowni samochodowej.

Andrzej Żelasko, dyrektor ZSS w Łodzi

– Współpracujemy z firmą PPG już od wielu lat i możemy liczyć na wsparcie z ich strony, zwłaszcza merytoryczne. Tym razem dzięki programowi Colorful Communities nasza szkoła zyskała nowy wygląd oraz potrzebny specjalistyczny sprzęt do nauki – sprężarkę, szlifierki, pistolety lakiernicze, to wszystko bez czego nie moglibyśmy wykształcić nowych mechaników. – powiedział Andrzej Żelasko, dyrektor ZSS w Łodzi.

Program Colorful Communities zakłada zaangażowanie pracowników w charakterze wolontariuszy, wykorzystanie produktów firmy do odnawiania obiektów, pokrycie kosztów związanych z pracami modernizacyjnymi oraz współpracę z organizacją non-profit lub instytucją publiczną. Z powodu panujących obecnie obostrzeń związanych z pandemią Covid-19, tegoroczny projekt różnił się od poprzednich. Pracownicy-wolontariusze firmy PPG nie mogli wziąć w nim czynnego udziału. Natomiast wszystkie działania projektowe wykonywane przez fachowców odbyły się zgodnie z panującymi zaleceniami i wymogami sanitarnymi.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
Zobacz również
Aktualności
Listopad na plusie… Na razie
Redakcja
24/11/2020
Aktualności
Spadek na koniec, lepiej w 2021?
Redakcja
24/11/2020
Aktualności sponsorowany
Efektywność w ASO – jak ją zwiększyć?
Redakcja
20/11/2020
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.