Aktualności

Salon Duda-Cars z „klasykami” oficjalnie otwarty

Na początku października Duda-Cars, dealer marki Mercedes-Benz, oficjalnie zainaugurował działalność nowej siedziby Legends – brandu, w ramach którego prowadzi aktywność związaną z klasycznymi samochodami marki Mercedes.

Siedziba „klasyków” mieści się w nowym – działającym od kilku miesięcy – salonie Mercedesa w Golęczewie pod Poznaniem. Ekspozycja „klasyków” znajduje się na drugim piętrze obiektu, pomieścić może 16 aut (na parterze dealer oferuje samochody dostawcze Van ProCenter oraz dostawcze używane, pod szyldem Duda-Cars PreOwned).

Swoją przestrzeń „klasyki” posiadają także w hali serwisowej, gdzie znajduje się 9 specjalnych stanowisk do ich naprawy (7 podnośników i 2 stanowiska bieżącej obsługi), oraz w nowo powstałym centrum blacharsko-lakierniczym. Duda-Cars zajmuje się „klasykami” kompleksowo – służy też doradztwem inwestycyjnym związanym z tymi autami.

Salon Legends mieli okazję bliżej poznać goście uczestniczący w jego oficjalnym otwarciu. Dealer przygotował m.in. pokaz „klasyków” z różnych dekad XX i XXI w. Bohaterami eventu były m.in.: pochodzący z 1959 r. model 190 SL, kultowy W124 500E z lat 90. oraz SLS AMG GT – auto wyprodukowane w 2014 r. w limitowanej (350 szt.) wersji Final Edition. W październikowy wieczór goście uczestniczyli również w pokazie lakierniczym. Na modelu W126 dealer pokazał, jak krok po kroku wygląda renowacja “klasycznej” karoserii.

Stacja w Golęczewie jest najmłodszym oddziałem Duda-Cars. Dealer prowadzi salony marki Mercedes-Benz także w Poznaniu, Wrocławiu i Lesznie.

Zdjęcia: legendscars.pl

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Szokujące przejęcie we Francji
Redakcja
12/7/2024
Aktualności
Ekologia to nasz wybór
Redakcja
12/7/2024
Aktualności
Firmy z opłatą za auta spalinowe
Redakcja
11/7/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.