Niskie wolumeny z pandemicznych lat 2020-21 zaczynają być coraz bardziej odczuwalne w serwisach. I to właśnie na problemach ASO skupiamy się tym razem – o malejącym parku samochodowym i o tym, jak przygotować działy posprzedaży na nadchodzącą „posuchę”, rozmawiamy z dealerami i ekspertami rynku. Temat pogłębiamy w obszernym wywiadzie miesiąca z Jakubem Jaworskim, dyrektorem zarządzającym firmy Motorpol Wrocław.

Na początku 2022 r. nie mogło zabraknąć „garści statystyk” z 2021 r. – opisujemy więc szczegółowo wyniki rejestracji nowych aut na polskim rynku (w tym te dotyczące reeksportu i samochodów elektrycznych). Jak wiemy, w rankingach działo się sporo, a do przetasowań doszło też w składach samych sieci dealerskich, których wielkość – z podziałem na marki, salony i serwisy – także pokazujemy w nowym wydaniu miesięcznika.

Ponadto w numerze:
Barometr Dealerski
2022 też pod znakiem (nie)dostępności?
Rejestreacje
2021: bez odbicia
Rynek
Nowy rok, stare problemy. Kryzys półprzewodników cz. 2
LIDER SERWISU BLACHARSKO-LAKIERNICZEGO 2021 – WYWIAD
Przy Krakowskiej rezerw już nie mamy
Felieton | Wąsik
Magia jednej godziny
Dealer po godzinach
Jacek Sieńko
Zajrzyj do środka

Niskie wolumeny z pandemicznych lat 2020-21 zaczynają być coraz bardziej odczuwalne w serwisach. I to właśnie na problemach ASO skupiamy się tym razem – o malejącym parku samochodowym i o tym, jak przygotować działy posprzedaży na nadchodzącą „posuchę”, rozmawiamy z dealerami i ekspertami rynku. Temat pogłębiamy w obszernym wywiadzie miesiąca z Jakubem Jaworskim, dyrektorem zarządzającym […]