Odkup w rozliczeniu to w teorii same plusy: załatwiamy dwie transakcje – i marże – za jednym razem, zaspokajamy potrzebę klienta, możemy liczyć na dodatkowe obroty w serwisie. Niestety realia dość mocno to wszystko weryfikują: dealerzy mają z trade-inem ewidentny problem, zaś nieudany finał całej operacji potrafi „położyć” nie tylko odkup „używki”, ale i sprzedaż nowego auta.




























