Jaki będzie rok 2021? Prognozy – niełatwe, bo obarczone szeregiem niewiadomych i zmiennych – oddaliśmy mądrzejszym od siebie: dealerom i ekspertom rynku. Pogłębiamy je w wywiadzie miesiąca z Bogdanem Goworowskim, właścicielem firmy BMG Goworowski. Opowie on m.in. o tym, dlaczego wierzy, że kolejne 12 miesięcy będzie lepsze dla marek, które reprezentuje, czyli Mazdy i Mercedesa.

Ale numerze mamy też coś specjalnego: obszerny opis 10. edycji Nagród Rynku Dealerskiego, po raz pierwszy ogłaszanych nie na Kongresie, ale w mediach i podczas internetowej transmisji wideo. Powody są oczywiste, a zarazem sprawiają, że laureatów trzeba docenić szczególnie: bo na sukcesy pracowali w absolutnie wyjątkowych okolicznościach. W dodatku specjalnym wywiad z Człowiekiem Roku Mirosławem Cichym.

Ponadto w numerze:
Nagrody Rynku Dealerskiego
Najlepsi w arcytrudnym czasie
Rynek
Nowe GVO bez rewolucji
Normy CO2
Producenci bliżej mety
Sylwetka Pabich
Wrócić do poziomu sprzed pandemii
Dobre praktyki
Kluczykomat sposobem na bezdotykową obsługę
Feleiton Michał Łuczak
2021: początek zmian
Zajrzyj do środka

Jaki będzie rok 2021? Prognozy – niełatwe, bo obarczone szeregiem niewiadomych i zmiennych – oddaliśmy mądrzejszym od siebie: dealerom i ekspertom rynku. Pogłębiamy je w wywiadzie miesiąca z Bogdanem Goworowskim, właścicielem firmy BMG Goworowski.