Aktualności

Grupa Gezet obecna w szczecińskiej galerii

Od lipca w Galaxy Centrum w Szczecinie można zobaczyć nowego Opla CrosslandX oraz Suzuki Vitarę. Wystawcą samochodów jest Grupa Gezet.

„Wystawka” dealera potrwa do końca roku i jest związana z planowanym we wrześniu otwarciem szczecińskiego salonu Opla Grupy Gezet (obiekt będzie funkcjonował przy Rondzie Hakena). Powstanie nowej placówki to kolejny etap ekspansji dealera w województwie zachodniopomorskim. Firma rozpoczęła działalność w tym regionie w 2015 r., kiedy uruchomiła salon Fiata, Alfy Romeo i Jeepa. Salon Opla będzie zarazem trzecim obiektem grupy dealerskiej w Szczecinie. Do tej pory oferta Gezetu na zachodnim Pomorzu obejmowała autoryzacje koncernu FCA, a także Hondę oraz Suzuki.

Na stoisku w Galaxy Centrum zostały zaprezentowane auta klasy Crossover/SUV – Opel CrosslandX oraz Suzuki Vitara, najchętniej wybierany przez klientów model Suzuki. Działania mają charakter promocyjny, ale dealer oferuje już jazdy próbne nowym Oplem i zaczyna realizować wstępne działania sprzedażowe (do dyspozycji klientów w docelowej lokalizacji nowego salonu Opla są już doradcy handlowi dealera).

Warto dodać, że wywodzący się z Gorzowa Wlkp. dealer był obecny w Galaxy Centrum także na początku roku (z ofertą motocykli marki Honda), ale lockdown i związane z nim zamknięcie galerii handlowych wymusiły przerwę w działaniach promocyjnych firmy.

Skontaktuj się z autorem
Artur Białek
dziennikarz miesięcznika "Dealer"
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Turcja hubem dla chińskiej motoryzacji?
Redakcja
17/5/2024
Aktualności
Autotorino blisko wejścia do Polski. Gigant podpisał umowę zakupu Mercedes-Benz Warszawa
Redakcja
16/5/2024
Aktualności
Słodko-gorzkie używane
Redakcja
16/5/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.