Aktualności

30 Volkswagenów dla OSP

Volkswagen Financial Service przekazał 30 transporterów Ochotniczej Straży Pożarnej na terenie całej Polski. Auta są ubezpieczone, wyposażone w kartę paliwową oraz objęte obsługą serwisową.

Pierwsze samochody trafiły do strażaków 22 czerwca. Akcja została przeprowadzona we współpracy z warszawskim oddziałem Porsche Inter Auto, firmowym salonem niemieckiej marki działającym na Okęciu. – Przeprowadziliśmy pełne przeglądy techniczne w serwisie, pojazdy zostały odpowiednio przygotowane, a wszystkie czynności wykonaliśmy z zachowaniem procedur sanitarnych obowiązujących zarówno w naszej sieci salonów, jak i w całym kraju. Przed wydaniem kolejnemu użytkownikowi każdy samochód został zdezynfekowany i poddany ozonowaniuwymienia Jacek Mikła, dyrektor Porsche Warszawa Okęcie Volkswagen.

Pojazdy należące do VWFS zostały bezpłatnie użyczone na okres sześciu miesięcy, aby wspomóc strażaków w okresie pandemii. Ratownicy otrzymali także karty paliwowe, które łącznie pozwolą na przejechanie do 75 tys. km. Auta trafią do OSP w różnych regionach Polski i z różnym stanem nawierzchni.Dlatego ważną cechą tych samochodów, obok przestronnego 6-osobowego nadwozia, jest napęd 4×4. Pozwoli to strażakom pokonać nawet trudny teren czy bezdroża i dotrzeć z pomocą do potrzebujących podkreśla Daria Zielaskiewicz, dyrektor marketingu i brand managementu w Volkswagen Financial Services.

Źródło: Volkswagen Financial Services

Skontaktuj się z autorem
Artur Białek
dziennikarz miesięcznika "Dealer"
Zobacz również
Aktualności
SEAT rozwija w Polsce usługi online
Redakcja
4/8/2020
Aktualności
Thomas Schäfer nowym szefem Skody
Redakcja
4/8/2020
Aktualności
O rekordach możemy zapomnieć – straty branży leasingowej
Redakcja
31/7/2020
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.