Aktualności

Auto Bruno z nowym obiektem w Szczecinie

W Ustowie koło Szczecina otwarto salon samochodów używanych Volvo Selekt. Stacja należy do Auto Bruno, dealera szwedzkiej marki stanowiącego część wielooddziałowej Grupy Bemo.

Najnowszy ruch ze strony Auto Bruno musi budzić zainteresowanie. Dealer postanowił wyciągnąć rękę do mieszkańców regionu i w południowej części Szczecina otworzył salon Volvo Selekt, zajmujący się sprzedażą aut używanych. Placówka, zlokalizowana w lewobrzeżnej części miasta, jest już drugim obiektem dealera na terenie stolicy województwa zachodniopomorskiego. Stacja powstała w budynku, w którym mieści się już salon Hyundaia firmy Auto Club należącej do Grupy Bemo. – Kierowaliśmy się przede wszystkim wygodą naszych klientów i możliwością ułatwienia dostępu do oferty samochodów używanych. Ci, którzy z różnych względów nie mogą dojechać do naszego salonu na ul. Pomorskiej, mają teraz okazję zawitać do Volvo Selekt na Ustowie – tłumaczy Robert Smółko, dyrektor zarządzający Volvo Auto Bruno. I rzeczywiście, biorąc pod uwagę geografię miasta, wydaje się, że nowy obiekt może cieszyć się sporą popularnością.

Przestrzeń wydzielona na potrzeby szwedzkiej marki premium wynosi 170 m², a na zewnątrz do dyspozycji dealera znajduje się 30 miejsc ekspozycyjnych. W salonie pracuje dwóch doradców handlowych z wieloletnim stażem w branży motoryzacyjnej.  Pojazdy sprzedawane w placówce są objęte programem Volvo Selekt i muszą spełniać szereg warunków związanych z historią serwisu oraz certyfikatami potwierdzającymi jakość.

Auto Bruno jest jedynym autoryzowanym dealerem Volvo na terenie województwa zachodniopomorskiego. Dealer zaznaczył swoją obecność również w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie otworzył showroom na terenie centrum handlowego Nova Park.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
MG Motor Europe przeciwne unijnym cłom. „Protekcjonistyczne praktyki handlowe”
Redakcja
17/6/2024
Aktualności
Toyota Romanowski z trzecim Lexusem
Redakcja
13/6/2024
Aktualności
Komisja Europejska zadecydowała. Nowe cła mogą sięgnąć 50 proc.
Redakcja
12/6/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.