Aktualności

Autogala odebrała Nagrody Rynku

Nasz dealer tour z okazji Nagród Rynku zaczął się w stołecznej Autogali. Właściciele firmy Rafał Iwanoski i jego ojciec Jacek otrzymali aż dwie nagrody: najlepszy dealer aut używanych oraz Dealer Dobrych Uczynków.

Pierwsze wyróżnienie to Dealer Roku w kategorii dealer aut używanych. Jak firma na to pracowała? Autogala już od lat rozwija osobny brand samochodów używanych: Autogala Premium Outlet. Od kilku miesięcy dealer zaczął monitorować wszystkie samochody używane, które odwiedzają serwis dealerstwa (w ramach własnej aplikacji CyberDealer). Dzięki temu dealer zna całą historię pojazdu: stan techniczny, posiada zdjęcia z oceną techniczną i wie, które auto może bezpiecznie odkupić od właściciela. Co za tym idzie – może zaproponować klientowi szukającemu konkretnego auta z drugiej ręki nie tylko ofertę stokową, ale też pojazd z dużo szerszej bazy opierającej się na własnych klientach serwisowych.

Nagrodę Dealera Roku w kategorii dealer aut używanych wręczył Rafałowi Iwanoskiemu Patryk Mazur z CarGarantie

Oprócz nagrody Dealera Roku Autogala otrzymała również nagrodę Dealera Dobrych Uczynków. Tutaj doceniono głównie współpracę z Instytutem „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie. W ostatnich miesiącach dealer wspomógł szpital swoimi samochodami. Był to wspaniały gest, ratujący życie oraz przywracający uśmiech na twarzach pacjentów. Samochody przeznaczone zostały do transportu dzieci na blok operacyjny szpitala (zabawkowe Volvo) oraz jako ambulans zespołu transplantacyjnego (tu już jak najbardziej prawdziwy samochód szwedzkiej marki).

Więcej o Nagrodach Rynku Dealerskiego znajdziesz tutaj.

Właściciele dealerstwa Autogala – Rafał Iwanoski (z dyplomem) z ojcem Jackiem (pierwszy z lewej), przedstawiciel patrona nagrody Dealer Dobrych Uczynków Sławomir Czarnecki z TUiR Warta (w środku, z przyłbicą) oraz Marek Konieczny, wydawca Dealera
Skontaktuj się z autorem
Piotr Lis
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Toyota ze wzrostem w I kw.
Redakcja
19/4/2024
Aktualności
Pierwszy spadek w 2024 r.
Redakcja
18/4/2024
Aktualności
Samochód od dealera
Redakcja
17/4/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.