Aktualności

AutoŻoliborz zamknął oddział w Ząbkach

Portfolio jednego z największych dealerów Opla w Polsce uszczupliło się od maja o jeden punkt

AutoŻoliborz zdecydował się zamknąć oddział w Ząbkach (we wschodniej części aglomeracji warszawskiej). – Wspólnie z Oplem uznaliśmy, że z punktu widzenia optymalizacji biznesu liczba naszych lokalizacji na rynku warszawskim jest zbyt duża. Stąd decyzja o zamknięciu punktu zlokalizowanego w Ząbkach – komentuje Dennis Amedovski z biura prasowego AVAG Holding, niemieckiej grupy dealerskiej będącej większościowym udziałowcem spółki AutoŻoliborz. Jednoczenie zapewnia on, że dwa pozostałe dealerstwa Opla prowadzone przez grupę AutoŻoliborz (główny punkt przy ul. Rudnickiego na stołecznym Żoliborzu oraz oddział w Piasecznie) pozostają otwarte i będą nadal działać.

AutoŻoliborz sprzedał w 2019 r. 1241 nowych samochodów (wzrost r/r o 14 proc.), zajmując 36. miejsce na Liście TOP50. Firma zajęła też 14. miejsce wśród największych dealerskich sprzedawców aut używanych (blisko 1,6 tys. sprzedanych pojazdów; spadek r/r o 19,8 proc.).

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Dwie listy, dwóch zwycięzców
Redakcja
21/5/2024
Aktualności
Jakościowa sprzedaż
Redakcja
20/5/2024
Aktualności
Grupa Pietrzak prezentuje Koenigsegg Jesko Attack
Redakcja
20/5/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.