Aktualności

Bemo z nagrodą dla najlepszego dealera flotowego

Co edycja Nagród Rynku, to kolejny laur. Tym razem Grupa Bemo została Dealerem Roku w kategorii najlepszy dealer flotowy. W imieniu firmy nagrodę odebrał dyrektor sprzedaży Maciej Stengert.

Grupa Bemo w zeszłym roku zdobyła nagrodę Dealera Roku kategorii najlepsza duża grupa dealerska (dla firm, które posiadają powyżej 5 lokalizacji). W tym roku grupa została nagrodzona w innej kategorii – zdobyła tytuł najlepszego dealera flotowego.

Dyplom wręczył przedstawiciel patrona nagrody Jacek Chrząszcz z firmy AkzoNobel

Grupę uhonorowano za skuteczną i aktywną sprzedaż flot na różnych rynkach regionalnych. Dealer w swoim portfolio posiada zarówno marki typowo flotowe (Ford, Peugeot czy Citroen), jak i premium (Mercedes-Benz, Volvo). Tym samym posiada ofertę aut dla każdego szczebla firmowej załogi.

Bemo jest też jedną z największych w Polsce grup dealerskich. W jej skład wchodzą obecnie autoryzowane salony i serwisy w 11 lokalizacjach w 5 województwach. Firma przez ponad dwie dekady działalności wypracowała bardzo silną i stabilną pozycję na rynku. Na ostatniej Liście TOP50 za 2019 r. zajęła 5. miejsce (ze sprzedażą ponad 12 tys. nowych samochodów).

Od lewej: Michał Siedzieniewski, wydawca miesięcznika „Dealer”, Maciej Stengert, dyrektor sprzedaży Grupy Bemo, Jacek Chrząszcz z AkzoNobel oraz Tomasz Betka, redaktor naczelny „Dealera”
Skontaktuj się z autorem
Piotr Lis
Zobacz również
Aktualności
Światowa sprzedaż w roku pandemii
Redakcja
8/3/2021
Aktualności
Stabilny jak polskie sieci
Redakcja
8/3/2021
Aktualności
Największe rynki unijne na minusie
Redakcja
4/3/2021
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.