Aktualności

BMW Premium Arena: Będzie drugi salon w Łodzi

Dealer BMW i MINI Premium Arena z salonami w Łodzi i Kaliszu, wschodzącymi w skład Grupy Bednarek, rozpoczął budowę kolejnego obiektu w stolicy województwa łódzkiego. Nowa stacja dealerska powstaje przy Al. Włókniarzy, a jej ukończenie planowane jest na drugą połowę 2020 r.

Inwestycja obejmuje budowę salonu z ekspozycją 8 samochodów nowych oraz hali serwisowej dla BMW i MINI wyposażonej w 13 nowoczesnych stanowisk. W ofercie salonu nie zabraknie samochodów używanych BMW Premium Selection, które również eksponowane będą we wnętrzu budynku. – Drugi w mieście salon BMW pod szyldem Premium Arena z pewnością wzmocni pozycję marki na rynku łódzkim. Wyznaczamy sobie ambitne cele sprzedażowe, ale zależy nam na utrzymaniu najwyższego standardu obsługi klienta obowiązującego we wszystkich naszych salonach – mówi Tomasz Bednarek, prezes Premium Areny. Poza salonami marek BMW i MINI, Grupa Bednarek posiada w swojej ofercie samochody marek: Skoda, Volkswagen, SEAT oraz Volkswagen Samochody Użytkowe. Salony te usytuowane są w Łodzi oraz w Dobroniu koło Pabianic. W 2018 r. grupa sprzedała łącznie niemal 3,2 tys. nowych aut.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Toyota Romanowski z trzecim Lexusem
Redakcja
13/6/2024
Aktualności
Komisja Europejska zadecydowała. Nowe cła mogą sięgnąć 50 proc.
Redakcja
12/6/2024
Aktualności
Polski debiut marek Omoda i Jaecoo
Redakcja
12/6/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.