Aktualności

Christian Hairirian nowym dyrektorem BMW Polska

Od 1 września 2020 r. Christian Hairirian obejmie rolę dyrektora generalnego BMW Group Polska. Na stanowisku zastąpi Baudouina Denisa, który po 3 latach pracy w naszym kraju przenosi się do Norwegii.

Christian Hairirian jest związany z marką od początku lat 90. W trakcie swojej kariery pracował na wielu zagranicznych rynkach m.in. w Singapurze oraz Afryce jako senior area manager. W Egipcie został przedstawicielem marek BMW oraz MINI. Po latach objął stanowisko head of market group South Europe, a od 2015 r. zarządzał greckim oddziałem koncernu. Przedstawiciele firmy wierzą, że nabyte w Grecji doświadczenie przełoży na polskie realia.

Baudouin Denis zajmował stanowisko dyrektora BMW Group Polska od 2017 r. W tym czasie przyczynił się m.in. do powiększenia sieci dealerskiej BMW w Polsce, koncentrował się też na wspieraniu rozwoju elektromobilności. Swoją karierę w BMW Denis będzie kontynuował w Norwegii, gdzie obejmie analogiczną funkcję do pełnionej w polskim oddziale.

Zdjęcie: Press BMW Group

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności sponsorowany
Wszyscy tworzymy zieloną rewolucję
Redakcja
22/3/2023
Aktualności
Znamy listę TOP50 2022! Grupa Cichy-Zasada na czele
Redakcja
21/3/2023
Aktualności
Kolejny transakcyjny hit. Grupa Cichy-Zasada blisko kupna Auto Wimaru!
Redakcja
20/3/2023
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.