Aktualności

Grupa CA Auto Bank partnerem finansowym Mazdy

Z początkiem nowego roku Mazda Motor Poland ogłosiła rozpoczęcie strategicznej współpracy w zakresie finansowania pojazdów, leasingu i usług mobilnych z polskimi podmiotami międzynarodowej Grupy CA Auto Bank oraz Drivalia Lease.

W portfolio CA Auto Bank i Drivalia Lease znajdują się m.in. usługi finansowania stoku oraz produkty finansowe dla klientów końcowych (kredyty, leasingi, a w niedalekiej przyszłości także wynajmy – zarówno dla odbiorców instytucjonalnych, jak i prywatnych). CA Auto Bank zapewnia finansowanie zarówno aut nowych, jak i używanych. W ramach usług Mazda Finance klienci będą mogli skorzystać m.in. z kredytu Mazda DriveFlex oraz leasingu DriveFlex Lease.

Maciej Hochman, nowy dyrektor zarządzający Mazda Motor Poland, jest przekonany, że współpraca z grupą CA Auto Bank przyniesie szereg korzyści klientom firmy, ale także sieci dealerskiej. „Branża motoryzacyjna zmienia się dynamicznie, a posiadanie odpowiedniej oferty finansowania jest elementem niezbędnym do odniesienia sukcesu. Dlatego tak ważne jest posiadanie elastycznego i konkurencyjnego partnera, który potrafi dopasować się do aktualnych wymagań i dostarczyć najlepsze dostępne rozwiązania” – mówi Hochman.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Szokujące przejęcie we Francji
Redakcja
12/7/2024
Aktualności
Ekologia to nasz wybór
Redakcja
12/7/2024
Aktualności
Firmy z opłatą za auta spalinowe
Redakcja
11/7/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.