Aktualności

Grupa Cichy-Zasada z kolejnym obiektem

25 października w Warszawie otwarto nowy salon Škody. Stacja należy do Grupy Cichy-Zasada i jest już szóstym punktem sprzedaży czeskiej marki w portfolio dealera.

Grupa Cichy-Zasada, największy dealer w Polsce, ani myśli się zatrzymywać. 25 października, w rocznicę powstania Grupy, na warszawskim Wawrze przy ul. Heliotropów nastąpiła oficjalna inauguracja salonu Škody. Obiekt w południowo-wschodniej części stolicy będzie już 7. autoryzowaną placówką sprzedaży marki w aglomeracji warszawskiej i pierwszą należącą do wielomarkowego dealera. Klienci będą mogli skorzystać z salonu sprzedaży aut nowych, obsługi serwisowej oraz wyceny i odkupu pojazdów w ramach działu samochodów używanych. Z „używkami” firma wiąże zresztą duże nadzieje, zwłaszcza w obliczu problemów podażowych, które dotknęły branżę motoryzacyjną.

W uroczystym przecięciu wstęgi podczas otwarcia salonu wzięli udział m.in. właściciele firmy, Mirosław Cichy i Sobiesław Zasada, wraz z zarządem, a także przedstawiciele importera – Pavel Šolc, prezes zarządu Volkswagen Group Polska, oraz Tomasz Porawski, dyrektor marki Škoda.

Nowa stacja nie wyczerpuje ambicji Grupy Cichy-Zasada. W najbliższym czasie dealer planuje otwarcie kolejnego obiektu Škody, tym razem w Szczecinie. Obiekt ma zostać wybudowany „w nowoczesnym miejskim formacie i z mocnym akcentem postawionym na elektromobilność”.

W ubiegłym roku Grupa Cichy-Zasada/Sobiesław Zasada Automotive sprzedała łącznie 21 263 samochodów, zajmując tym samym pierwsze miejsce na liście TOP50 największych polskich dealerów.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Toyota Romanowski z trzecim Lexusem
Redakcja
13/6/2024
Aktualności
Komisja Europejska zadecydowała. Nowe cła mogą sięgnąć 50 proc.
Redakcja
12/6/2024
Aktualności
Polski debiut marek Omoda i Jaecoo
Redakcja
12/6/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.