Aktualności

Grupa Cichy-Zasada z nowym showroomem

Grupa Cichy-Zasada, największy dealer w Polsce, otworzyła w kwietniu showroom Škoda City Store o powierzchni 250 m², który zagościł w samym sercu Szczecina.

Obiekt jest zlokalizowany w Posejdon Center, budynku biurowo-handlowym mieszczącym się przy ul. Plac Brama Portowa 1. W części ekspozycyjnej znajduje się miejsce na cztery samochody. Dealer przekonuje, że w Škoda City Store klienci porozmawiają z najlepszymi ekspertami motoryzacyjnymi i będą mieli okazję przekonać się, jak wygląda proces zakupu w nowej, cyfrowej odsłonie. – W naszym showroomie istnieje możliwość nowoczesnej konfiguracji samochodu. Dzięki wielkiemu, dotykowemu ekranowi, na którym przeprowadzana jest konfiguracja, klient ma szansę doświadczyć zupełnie innej jakości obsługi. Ekran pozwala bowiem zobaczyć kilka opcji wymarzonego auta, a tym samym podjąć bardziej świadomą decyzję o zakupie – omawia Tomasz Mularczyk, kierownik Škoda City Store Szczecin.

Co ciekawe, już następnego dnia po otwarciu obiektu dealer podpisał pierwsze zamówienie na Škodę Kodiaq RS. Pieczę nad showroomem objęli: Tomasz Bressa, dyrektor zarządzający Škoda City Store, przywołany już kierownik salonu, Tomasz Mularczyk, oraz zespół handlowy w składzie Dawid Pycz, Aleksander Dreszer i Marta Przybył.

W ostatnim czasie Grupa Cichy-Zasada sukcesywnie poszerza portfolio o nowe lokalizacje, w których sprzedaje modele czeskiej marki. Jeszcze pod koniec ubiegłego roku, 25 października, w Warszawskim Wawrze przy ul. Heliotropów firma otworzyła kolejny salon Škody. Dealer oddał klientom dostęp do salonu sprzedaży aut nowych i używanych oraz obsługi serwisowej. Dodajmy, że z odkupem i sprzedażą modeli z drugiej ręki, zwłaszcza w obliczu przedłużających się problemów podażowych, przedsiębiorstwo wiąże dziś duże nadzieje.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Jakościowa sprzedaż
Redakcja
20/5/2024
Aktualności
Grupa Pietrzak prezentuje Koenigsegg Jesko Attack
Redakcja
20/5/2024
Aktualności
Turcja hubem dla chińskiej motoryzacji?
Redakcja
17/5/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.