Aktualności

Grupa Inchcape z nowym salonem aut używanych

Od początku roku w Warszawie działa Inchcape Park – nowoczesny obiekt oferujący auta używane premium i usługi serwisowe marek BMW, MINI, Jaguar i Land Rover. Placówkę ma wyróżniać m.in. nowoczesna, szybka i bezpieczna obsługa klienta.

Fot. Inchcape

Inchcape Park zlokalizowany jest przy ul. Łopuszańskiej 38B. W nowym obiekcie Grupa Inchcape oferuje ponad 100 aut używanych z segmentu premium. Jak zapewnia dealer, są to samochody o niskim przebiegu i bardzo dobrym stanie technicznym. Wszystkie auta mają ponadto dokładnie sprawdzoną historię. Klienci, którzy zdecydują się na zakup pojazdu, otrzymują 24-miesięczną gwarancję na wszystkie elementy mechaniczne i elektroniczne auta.

Fot. Inchcape

W ofercie Inchcape Parku przeważają samochody marek, z którymi związany jest dealer (BMW, MINI, Jaguar, Land Rover), ale nie brakuje samochodów z innych brandów premium. Kupując auto, klient może zostawić swój dotychczasowy samochód w rozliczeniu.

Drugim filarem Inchape Parku jest autoryzowany serwis BMW, MINI, Jaguara i Land Rovera. Co ciekawe, cała procedura skorzystania z jego usług może odbyć się zdalnie. Klienci na odległość mogą umówić wizytę, ustalić z dealerem szczegóły dotyczące zlecanych usług, a także za nie zapłacić – wszystko odbywa się poprzez specjalną aplikację mobilną. A co z dostarczeniem i odebraniem auta? Tu też dealer umożliwia bezkontaktową obsługę. Klient może przyprowadzić samochód o dowolnej porze dnia i nocy, 7 dni w tygodniu, zaparkować samochód w wyznaczonym miejscu i zostawić kluczyk w kluczykomacie. W ten sam sposób może później odebrać auto.

W najbliższych latach Grupa Inchcape chce jeszcze mocniej postawić na nową formułę łączącą usługi serwisowe i sprzedaż wyłącznie aut używanych. – Koncept Inchcape Park to ważny element rozwoju firmy, zwłaszcza w obecnej sytuacji rynkowej. Nowych aut brakuje, a coraz większym zainteresowaniem cieszą się samochody używane. Nowy multiserwisowy koncept daje nam i naszym klientom wiele nowych możliwości współpracy. Klienci mogą liczyć na dostęp do sprawdzonych i wartych zaufania pojazdów premium. Mogą także naprawić własne auta z wyższej półki lub sprzedać je, mając gwarancję bezpieczeństwa transakcji – mówi Witold Wcisło, prezes zarządu Inchcape Polska. I zapowiada, że obiekty podobne do tego warszawskiego pojawią się w kolejnych miastach.

Grupa Inchcape działa w Polsce od 2004 r. Oprócz uruchomionego niedawno Inchcape Parku prowadzi trzy stacje dealerskie marek BMW, BMW Motorrad i MINI: w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. Od ubiegłego roku grupa jest także importerem marek Jaguar i Land Rover.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
MG Motor Europe przeciwne unijnym cłom. „Protekcjonistyczne praktyki handlowe”
Redakcja
17/6/2024
Aktualności
Toyota Romanowski z trzecim Lexusem
Redakcja
13/6/2024
Aktualności
Komisja Europejska zadecydowała. Nowe cła mogą sięgnąć 50 proc.
Redakcja
12/6/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.