Aktualności

Grupa Korczyk wśród najlepszych dealerów Kii na świecie

Dealer z Bielska-Białej otrzymał prestiżowe wyróżnienie. Zaszczytny tytuł Kia Global Dealer of the Year 2020 oznacza, że bielski salon znalazł się w gronie 30 najlepszych dealerów koreańskiej marki na świecie.

Nagrodę przyznaje się na bazie wskaźników sprzedaży oraz jakości obsługi klientów salonu i serwisu. – Wyróżnienie jest ukoronowaniem pracy każdego działu naszej firmy. Jeszcze to do nas nie dociera, że znaleźliśmy się w tak prestiżowym gronie. To kolejny dowód na to, że siła tkwi w zespole, a firmę i jej sukcesu budują ludzie – mówi z zadowoleniem Dorota Korczyk, prezes Kia Korczyk.

To nie pierwsza nagroda, którą w ostatnim czasie otrzymała Kia Korczyk. Na początku roku dealer z Bielska-Białej zdobył tytuł Top Dealer’s Kia 2020. Historia Grupy Korczyk sięga lat 80. W 2015 r. dealer nawiązał współpracę z Kia Motors Polska. Obecnie grupa posiada autoryzacje marek Kia i Skoda.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Szokujące przejęcie we Francji
Redakcja
12/7/2024
Aktualności
Ekologia to nasz wybór
Redakcja
12/7/2024
Aktualności
Firmy z opłatą za auta spalinowe
Redakcja
11/7/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.