Aktualności

Grupa Polmotor: premiera nowej Kii Sportage z udziałem Patryka Dobka

Patryk Dobek, jeden z ambasadorów Kii Polmotor, otrzymał 22 stycznia nową Kię Sportage w wersji GT, której premiera odbyła się w salonie firmy w Starych Bielicach pod Koszalinem.

Jan Przepłata, prezes Grupy Polmotor, w rozmowie z Radiem Szczecin przyznaje, że poprzez organizację premiery w Koszalinie firma chciała zaznaczyć, jak ważny jest to dla niej rynek. Dobek, zdobywca brązowego medalu na igrzyskach olimpijskich w biegu na 800 m, zdradził z kolei, że od razu pojedzie nowym modelem na obóz treningowy do Spały.

Przypomnijmy, że w 2021 r. Patryk Dobek dołączył do projektu „Kia Polmotor Sport to My”. Dealer przekazał wówczas sportowcowi kluczyki do poprzedniej generacji modelu Sportage. Olimpijczyk nie jest jednak jedynym lekkoatletą, z którym współpracuje Polmotor, gdyż ambasadorami firmy są też Piotr Lisek, wicemistrz świata w skoku o tyczce, czy Marcin Lewandowski, wielokrotny rekordzista Polski w biegu na 1500 m oraz medalista na mistrzostwach świata w lekkoatletyce. Samochody, którymi jeżdżą olimpijczycy, są wyraźnie oklejone, dzięki czemu widoczny jest m.in. wizerunek zawodnika wraz z informacją, że to ambasador dealera.

Grupa Polmotor, istniejąca na rynku już od ponad 27 lat, działa w Szczecinie i Koszalinie. Jej założyciele to Jan Przepłata i Dariusz Olkiewicz. Przedsiębiorstwo sprzedaje auta marek Nissan, Kia, Subaru, Renault i Dacia (dealer prowadzi także ASO marki Isuzu).

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
W blogu siła
Redakcja
2/6/2023
Aktualności
Budmat Auto dealerem Fiata
Redakcja
2/6/2023
Aktualności
Używane „elektryki” z dużym spadkiem wartości
Redakcja
1/6/2023
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.