Aktualności

Grupa Zdunek buduje nowy salon BMW

W ostatnim czasie informowaliśmy o nowym, multimedialnym przedsięwzięciu Grupy Zdunek – dealerstwo zaczęło nagrywać vlogi. Dzisiaj dowiadujemy się o rozpoczęciu kolejnych prac budowlanych przy ul. Miałki Szlak w Gdańsku.

W ostatnich dniach firma wbiła pierwszą łopatę w miejscu, gdzie powstanie nowy salon BMW w Gdańsku. Inwestorem całej budowy jest Grupa Zdunek, a obiekt ma być kolejnym etapem metamorfozy biznesu Tadeusza Zdunka, która rozpoczęła się przed laty.

We wrześniu 2018 r. w Gdańsku powstał nowy autoryzowany serwis BMW. W tym samym roku firma otworzyła salon oraz serwis Citroena. Na kolejną zmianę przyszło nam poczekać do 2020 r. – kiedy na mapie trójmiasta pojawiła się marka DS. Jesienią dealer zakończył modernizację salonów Renault i Dacia przy ul. Miałki Szlak, swojego „debiutu” doczekał się również obiekt Peugeota (w grudniu nastąpiło otwarcie salonu, z kolei autoryzowany serwis działał już od lipca), a ostatnim etapem, który rozpoczął się od rozbiórki starych hal serwisowych, jest budowa salonu sprzedaży nowych samochodów BMW.

zdjęcie: https://moto3m.pl

Grupa Zdunek przekazała, że w salonie będą dostępne dwie kondygnacje, a na każdej znajdzie się miejsce na kilkanaście nowych samochodów. Obiekt będzie wyposażony również w halę sprzedaży samochodów używanych – warto przypomnieć, że grupa zajęła 10 miejsce na liście TOP 25 za sprzedaż aut z rynku wtórnego. Cała budowa zakończy się na przełomie roku 2021 i 2022. Obiekt wybudowany przy Miałkim Szlaku będzie drugim salonem sprzedaży samochodów BMW w Gdańsku (obok dealerstwa BMW Bawaria Motors) i jednocześnie trzecim obiektem w portfolio dealera, w którym będzie można kupić nowe auta niemieckiej marki premium – do tej pory Grupa miała swoje przedstawicielstwa w Olsztynie i Gdyni.

Zdjęcie: Moto3m

Skontaktuj się z autorem
Piotr Lis
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
„Elektryki” problemem dla firm leasingowych
Redakcja
23/2/2024
Aktualności
Pick-upy ze wzrostem sprzedaży w Europie
Redakcja
21/2/2024
Aktualności
Europa wita rok 2024 wzrostami
Redakcja
20/2/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.