Aktualności

Jakość gwarantuje zysk

Czy zachowanie jakości produktu na odpowiednim poziomie może być obowiązkiem producenta? Jak najbardziej! W Japonii niemal każdy produkt trafiający na rynek poddawany jest szczegółowym testom i badaniom, a państwowa administracja czuwa nad zachowaniem wysokich norm.

Japonia jest synonimem jakości. Wynika to nie tylko z niezwykłej staranności w zarządzaniu, ale również wdrażaniu w przedsiębiorstwach idei Kaizen, oznaczającej ciągłe dążenie do doskonałości. Skuteczność tak formułowanej filozofii pracy jest udowodniona – w Japonii działa 25 tys. firm ze stuletnią historią, a 9 na 10 najstarszych firm świata pochodzi właśnie z tego kraju. W ten trend wpisuje się również Soft99, firma oferująca profesjonalne produkty do kosmetyki samochodowej. Jej początki sięgają 1954 roku, a obecnie jest ogromną korporacją notowaną na tokijskiej giełdzie. Liczba „99” w nazwie firmy nie jest przypadkowa – w Japonii symbolizuje ona bowiem niekończące się dążenie do perfekcji.

Od prawie 70 lat Soft99 wprowadza na rynek i doskonali wiele praktycznych rozwiązań oraz setki produktów najwyższej jakości. Michał Hypki, dyrektor marketingu firmy Nowy Samochód SA, wyłącznego dystrybutora marki Soft99 w Europie, podkreśla, że wszystkie produkty podlegają restrykcyjnym regulacjom. – Japońską branżę przemysłową obowiązuje nadzór ze strony administracji państwowej. Specjalnie powołany w tym celu organ JISC (Japan Industrial Standard Committee) stoi na straży norm i jakości – wyjaśnia Hypki. Urząd określa zakres badań, np. deklarowaną trwałość, skuteczność i odporność chemiczną, dodatkowo regulując również zakres i przebieg testów, a nawet sprzęt potrzebny do ich wykonania. Określając właściwości swoich produktów, Soft99 nie bazuje na marketingowych deklaracjach, tylko na mierzalnych i sprawdzonych wynikach badań. – Nasi dystrybutorzy i partnerzy mogą być pewni, że otrzymują zawsze rzetelne i wiarygodne informacje. Dzięki temu budujemy z nimi relacje oparte na transparentności i zaufaniu – dodaje Hypki.

Dealerzy realizujący usługi z wykorzystaniem kosmetyków Soft99 mogą być pewni ich niepodważalnej jakości, a co za tym idzie satysfakcji swoich klientów. To z kolei przekłada się na optymalizację pracy, biznesową przewidywalność, a przede wszystkim na zwiększenie zysków. Specjaliści z Soft99 wierzą, że tylko współpraca z solidnym, zaufanym partnerem daje gwarancję realnych i policzalnych korzyści.

Więcej informacji na soft99.pl

REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
MG Motor Europe przeciwne unijnym cłom. „Protekcjonistyczne praktyki handlowe”
Redakcja
17/6/2024
Aktualności
Toyota Romanowski z trzecim Lexusem
Redakcja
13/6/2024
Aktualności
Komisja Europejska zadecydowała. Nowe cła mogą sięgnąć 50 proc.
Redakcja
12/6/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.