Aktualności

McLaren także w centrum Warszawy

Auto Fus Group, jeden z najstarszych dealerów BMW w Polsce, otworzył drugą lokalizację McLarena – showroom w centrum Warszawy przy Krakowskim Przedmieściu.

Obiekt znajduje się przy ul. Krakowskie Przedmieście 13, tuż obok Pałacu Prezydenckiego i Hotelu Europejskiego. Uroczyste otwarcie wzbogaciła premiera McLarena 765LT, sportowego modelu o aerodynamicznym kształcie. Ze względu na ograniczoną przestrzeń i standardy bezpieczeństwa w dobie koronawirusa prezentacja przebiegała w kameralnej atmosferze. W przyszłości przedstawiciele grupy Auto Fus mają nadzieję na kolejne spotkanie – tym razem w dużo szerszym gronie.

Warszawski dealer nawiązał współpracę z McLaren Automotive dwa lata temu. Oprócz autoryzacji sportowego brandu firma posiada salony marek BMW, MINI, Rolls-Royce, Alfa Romeo oraz Jeep w Warszawie i Białymstoku. Wkrótce do portfolio dealera dołączy kolejny obiekt motoryzacyjny w aglomeracji warszawskiej. Data otwarcia nie jest jeszcze znana, ale prace budowlane są na zaawansowanym etapie.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Toyota Romanowski z trzecim Lexusem
Redakcja
13/6/2024
Aktualności
Komisja Europejska zadecydowała. Nowe cła mogą sięgnąć 50 proc.
Redakcja
12/6/2024
Aktualności
Polski debiut marek Omoda i Jaecoo
Redakcja
12/6/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.