Aktualności

MINI debiutuje na Podlasiu

Już na dniach w Białymstoku stanie stacja marki Mini Grupy Auto Fus. To pierwszy obiekt niemieckiego brandu na Podlasiu.

Nowy salon Mini zostanie otwarty 29 października w Białymstoku przy  ul. Kleeberga 55 na terenie Auto Fus Group gdzie od kilku lat działa już serwis marki. W tej samej lokalizacji znajdują się już także salony sprzedaży BMW oraz BMW Motorrad należące do dealera.

W obiekcie dostępne będą wszystkie modele marki Mini, wliczając w to elektryki, stanowiące aktualnie ponad 15 proc. całkowitej globalnej sprzedaży marki. 

„Mini jest w naszej rodzinie, odkąd marka zawitała do Polski, ale dotychczas wyłącznie w warszawskim salonie. Teraz witamy Mini również w Auto Fus Group Białystok. Cieszymy się, że jako jedyny dealer na Podlasiu, zapewnimy tutejszym fanom tej marki dostęp do wszystkich najnowszych modeli, akcesoriów oraz profesjonalnego doradztwa sprzedażowego i serwisu” – powiedział Tomasz Fus, współwłaściciel Auto Fus Group, cytowany przez stronę BMW Group.

Przypomnijmy, że jeszcze w tym roku dealer planuje otworzyć w centrum Warszawy showroom, w którym będą prezentowane auta marki Aston Martin. Półtora roku temu brand zniknął z autoryzowanego rynku dealerskiego, a teraz za jego sprzedaż będzie odpowiadać Auto Fus Group.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Jakościowa sprzedaż
Redakcja
20/5/2024
Aktualności
Grupa Pietrzak prezentuje Koenigsegg Jesko Attack
Redakcja
20/5/2024
Aktualności
Turcja hubem dla chińskiej motoryzacji?
Redakcja
17/5/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.