Aktualności

Nowa promocja dla klientów w salonach BMW i MINI

Polski oddział BMW Financial Services, we współpracy z ogólnopolską siecią ręcznych myjni samochodowych MultiWash, stworzył nową promocję dla klientów powtórnie finansujących zakup pojazdów BMW lub MINI w leasingu BMW Financial Services.

Pakiet CleanCAR, bo o nim mowa, to roczny, przedpłacony pakiet pielęgnacji pojazdu, dostępny poprzez aplikację MultiWash w ponad 550 ręcznych myjniach samochodowych. Usługa zapewni klientom BMW i MINI dwanaście miesięcy pełnej ochrony w zakresie mycia karoserii, sprzątania wnętrza i pielęgnacji pojazdu. Dzięki aplikacji MultiWash klienci BMW, w łatwy sposób będą mogli odnaleźć myjnie ręczne dostępne w okolicy, umówić termin wizyty oraz w sposób bezgotówkowy zrealizować każdą usługę.

Decyzja o współpracy ze strony BMW Financial Services podyktowana była między innymi faktem, iż według badań naukowców z Politechniki Warszawskiej ręczne myjnie samochodowe to najbardziej ekologiczna forma czyszczenia pojazdów. W porównaniu do myjni automatycznych zużywają one trzykrotnie mniej wody oraz odpowiadają za dwukrotnie niższą emisję CO2 do atmosfery. Kwestie związane z ekologią oraz mobilnością są jednymi z priorytetowych obszarów w całym koncernie BMW.

Warte podkreślenia jest również to, iż z badań konsumenckich przeprowadzonych w czerwcu bieżącego roku przez Instytut BIOSTAT wynika, iż Pakiet CleanCAR jest trzecią najbardziej pożądaną usługą podczas zakupu pojazdu w ASO. Na równie wysokim poziomie klienci ocenili promocje związane z polisami ubezpieczeniowymi oraz wydłużoną gwarancją.

Firma MultiWash obsługuje w zakresie mycia i sprzątania pojazdów ponad 16 tysięcy pojazdów z największych, międzynarodowych korporacji. Dostępność sieci myjni stanowi aż 550 obiektów w 230 miastach całej Polski. Klienci mogą korzystać z bezgotówkowej formy realizacji usług, poprzez łatwą w użyciu aplikację na smartfony dostępną w sklepach AppStore i Google Play.

Sprawdź więcej korzyści od MultiWash!

REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Szokujące przejęcie we Francji
Redakcja
12/7/2024
Aktualności
Ekologia to nasz wybór
Redakcja
12/7/2024
Aktualności
Jednomarkowy wielomarkowym
Redakcja
12/7/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.