Aktualności

Nowy salon sprzedaży aut używanych w Gdańsku

W Gdańsku uruchomiono salon sprzedaży samochodów używanych Autopunkt Pewne Używane. Obiekt należy do Holdingu 1, właściciela Grupy PGD.

Autopunkt Gdańsk

Placówka, która powstała przy ul. Budowlanych 67 w Gdańsku należy do sieci salonów Autopunkt Pewne Używane działających na obszarze całej Polski (będzie to jednocześnie pierwsza placówka firmy w tej części kraju).

Nowy obiekt oferuje auta pochodzące przede wszystkim z wypożyczalni długoterminowych, a wiek pojazdów nie przekracza 5 lat. – Na miejscu dysponujemy około 60 samochodami dostępnymi od ręki. Istnieje możliwość zakupu samochodu z innych oddziałów naszej grupy i dostarczenia go do Gdańska. Naszym wyróżnikiem jest pełna kompleksowość usługi – od profesjonalnej pomocy przy zakupie nowego samochodu poprzez ubezpieczenie, finansowanie, dodatkową gwarancję i odkup dotychczas używanego samochodu – wskazuje Paweł Porębski, kierownik ds. wdrożeń i optymalizacji w Autopunkt Pewne Używane.

Autopunkt Gdańsk

Nowy obiekt w Gdańsku ma także inne przeznaczenie. To właśnie tutaj przeniesiony został autoryzowany serwis marki Infiniti. Warto przypomnieć, że marka wycofała się z Europy Zachodniej na początku roku. Zadecydowały o tym m.in. rygorystyczne regulacje w sprawie emisji CO2 oraz problemy wewnętrzne Nissana.

Autopunkt Gdańsk

Zdjęcia: Holding1

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
MG Motor Europe przeciwne unijnym cłom. „Protekcjonistyczne praktyki handlowe”
Redakcja
17/6/2024
Aktualności
Toyota Romanowski z trzecim Lexusem
Redakcja
13/6/2024
Aktualności
Komisja Europejska zadecydowała. Nowe cła mogą sięgnąć 50 proc.
Redakcja
12/6/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.