Aktualności

SEAT rozwija w Polsce usługi online

Nowa platforma internetowa hiszpańskiej marki – Sales Online – zapewni wgląd w ogólnopolską ofertę samochodów dostępnych od ręki. Klienci prywatni będą też mogli skorzystać z leasingu konsumenckiego, którego nie otrzymają w salonie stacjonarnym.

Man working on his laptop in the office

Dostępna na platformie (pod adresem sklep.seat.pl), rozbudowana wyszukiwarka będzie skupiać wyniki ze wszystkich autoryzowanych salonów na terenie Polski. Odwiedzający stronę mają możliwość skontaktowania się z dedykowanym centrum kontaktowym bądź z doradcami w konkretnych salonach dealerskich (przy każdym prezentowanym aucie widać, w jakim dealerstwie znajduje się dany pojazd). W planach na najbliższą przyszłość jest także wprowadzenie wideorozmowy za pośrednictwem komputera lub urządzenia mobilnego.

Producent rozbudował też dotychczasową witrynę o możliwość wyboru sposobu finansowania (w ramach Volkswagen Financial Services). Specjalna oferta leasingu konsumenckiego będzie dostępna tylko dla klientów platformy. – Z myślą o osobach prywatnych przygotowaliśmy leasing konsumencki, który pozwala na obniżenie wysokości miesięcznej raty. Zapewniliśmy także większy wybór czasu trwania umowy, od 24 do 48 miesięcy – mówi Jakub Góralczyk, PR Manager SEAT Polska.

Platforma Sales Online nie jest pierwszym rozwiązaniem sieciowym wprowadzonym w ostatnich miesiącach przez importera. W czerwcu uruchomiono Wirtualny Salon marki, który ma pełnić funkcję showroomu i miejsca „e-spotkań” podczas premiery najnowszych modeli.

Zdjęcie: SEAT Media

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
„Elektryki” problemem dla firm leasingowych
Redakcja
23/2/2024
Aktualności
Pick-upy ze wzrostem sprzedaży w Europie
Redakcja
21/2/2024
Aktualności
Europa wita rok 2024 wzrostami
Redakcja
20/2/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.