Aktualności

Technotop z nowym salonem Mitsubishi

Firma Technotop, wielomarkowy dealer z Lublina, poszerzyła swoje markowe portfolio. W lutym otworzyła salon i serwis Mitsubishi.

Stacja dealerska zlokalizowana jest na przedmieściach Lublina, u zbiegu al. Kraśnickiej i al. Jana Pawła II, pod adresem Konopnica 164A, gdzie dealer prowadzi także salon i serwis Subaru oraz serwis Kii, a niedaleko (Konopnica 157F) również stację Volvo, która działa pod szyldem Scandinavia Auto Lublin.

Nowy salon Mitsubishi ma powierzchnię 500 m2. Eksponowane są w nim wszystkie dostępne modele japońskiego brandu. Klienci mogą nabyć auto nie tylko za gotówkę, w leasingu czy kredycie, ale także zostawić u dealera swoje dotychczasowe auto w rozliczeniu. 

W serwisie wydzielono 8 stanowisk, które umożliwiają m.in. diagnostykę aut, naprawy i przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne czy wymianę opon. W ramach stacji dealerskiej powstała także blacharnia-lakiernia.

Firma Technotop, obecna na rynku od 27 lat, oprócz wymienionych placówek prowadzi działalność także w Kalinówce we wschodniej części Lublina. W tej lokalizacji dealer posiada salony i serwisy marek Kia oraz Isuzu.

Po otwarciu lubelskiego salonu polska sieć Mitsubishi liczy 24 salony i 38 serwisów.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Turcja hubem dla chińskiej motoryzacji?
Redakcja
17/5/2024
Aktualności
Autotorino blisko wejścia do Polski. Gigant podpisał umowę zakupu Mercedes-Benz Warszawa
Redakcja
16/5/2024
Aktualności
Słodko-gorzkie używane
Redakcja
16/5/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.