Aktualności

W damskim gronie

Ponad 200 uczestniczek zgromadziło wydarzenie Women Performance by Bońkowscy, które odbyło się w listopadzie w Szczecinie. Spotkanie było częścią szerszego projektu, który firma BMW Bońkowscy zainicjowała z myślą o kobietach.

Firma Bońkowscy, dealer BMW i MINI z salonami w Szczecinie i Gorzowie Wlkp. – wychodząc poza ramy swojego biznesu – chce inspirować kobiety do działania, umożliwiać im wymianę doświadczeń i wzmacniać potencjał lokalnych liderek. Dlatego w 2019 roku dealer rozpoczął cykl spotkań dla kobiet – Women Performance by Bońkowscy. Inicjatywie towarzyszy hasło: „Każda chwila jest zmianą, każda decyzja to konkretne działanie i określony efekt. Mamy wpływ”, bo projekt ma pokazywać, że kobiety są siłą napędową wielu biznesów, które są często realizacją ich marzeń i osobistej determinacji.

Pierwsze ze spotkań Women Performance by Bońkowscy odbyło się w październiku w salonie BMW w Gorzowie Wlkp., który dealer uruchomił w 2019 roku. Druga edycja odbyła się w listopadzie w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. Uczestniczki wydarzenia miały okazję wysłuchać rozmowy Doroty Welman, dziennikarki i prezenterki telewizyjnej, z Jolantą Kwaśniewską, pierwszą damą RP w latach 1995-2005 i założycielką fundacji „Porozumienie Bez Barier”. Na deskach filharmonii była prezydentowa opowiadała o realizowanych działaniach społecznych oraz swoim życiu – również pozakulisowym – podczas pełnienia funkcji pierwszej damy. Wieczór umilił uczestniczkom występ skrzypaczki oraz kuluarowe atrakcje i rozmowy.

Podczas wydarzenia nie brakowało akcentów motoryzacyjnych. Pierwszy można było dostrzec już przed filharmonią, gdzie przy wejściu gości „witały” auta ze szczecińskiego salonu BMW Bońkowscy: BMW i8 oraz nowe BMW Serii 7. W środku zaś dealer zaprezentował, jak będzie wyglądał jego drugi szczeciński salon BMW i MINI, którego budowa ruszyła we wrześniu.

Obiekt powstaje przy ul. Hangarowej – w bliskiej odległości od dróg krajowych, zapewniających dogodny dojazd klientom m.in. ze Świnoujścia czy Stargardu. Nowy salon ma być gotowy w IV kwartale przyszłego roku. Będzie to trzecie dealerstwo BMW i MINI firmy Bońkowscy. Dealer prowadzi również działalność związaną z Toyotą i markami JLR.Zobacz relację z Women Performance by Bońkowscy w Szczecinie.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Dwie listy, dwóch zwycięzców
Redakcja
21/5/2024
Aktualności
Jakościowa sprzedaż
Redakcja
20/5/2024
Aktualności
Grupa Pietrzak prezentuje Koenigsegg Jesko Attack
Redakcja
20/5/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.