Aktualności

Wikar z nowym salonem Nissana

Firma Wikar, małopolski dealer Forda i Hyundaia, rozszerzyła markowe portfolio o autoryzację Nissana

Nowy salon japońskiej marki mieści się w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 168 (pod tym adresem dealer prowadzi również salon Hyundaia i Forda; stacje Forda ma także w Krakowie i Nowym Targu). Salon firmy Wikar powstał w oparciu o nową koncepcję sprzedaży detalicznej marki. Zgodnie z nią dynamiczna, multimedialna przestrzeń ma dostarczać klientom inspiracji i fachowej wiedzy o produktach, a aranżacja wnętrza zwiększać komfort obsługi, który ma być m.in. mniej formalny.

Powierzchnia ekspozycyjna salonu liczy 300 m2 i umożliwia prezentację 5 aut. W serwisie znajdują się 4 stanowiska obsługi. W ostatnim czasie sieć Nissana zasiliły również inne nowe punkty dealerskiej: salony Odyssey Lublin oraz Ster Radom. „Od nowa” zbudowano z kolei obiekt warszawskiego salonu Zaborowski w Warszawie. Łącznie japońska marka ma w Polsce 46 dealerstw.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Jakościowa sprzedaż
Redakcja
20/5/2024
Aktualności
Grupa Pietrzak prezentuje Koenigsegg Jesko Attack
Redakcja
20/5/2024
Aktualności
Turcja hubem dla chińskiej motoryzacji?
Redakcja
17/5/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.