Aktualności

Witman wybuduje osobny salon dla AMG

W Trójmieście powstanie pierwszy w Polsce samodzielny showroom marki AMG, sportowego sub-brandu Mercedes-Benz. Wybuduje go firma Witman, gdański dealer niemieckiego producenta. Obiekt ma zostać otwarty latem 2018 roku. To część dużej przebudowy, jaka ma obecnie miejsce w siedzibie firmy na ulicy Grunwaldzkiej. Budowa nowego kompleksu trwa od jesieni ubiegłego roku. Rozmowy na temat osobnego salonu […]

W Trójmieście powstanie pierwszy w Polsce samodzielny showroom marki AMG, sportowego sub-brandu Mercedes-Benz. Wybuduje go firma Witman, gdański dealer niemieckiego producenta. Obiekt ma zostać otwarty latem 2018 roku.

Mercedes-Benz Witman uruchomi samodzielny showroom marki AMG.

To część dużej przebudowy, jaka ma obecnie miejsce w siedzibie firmy na ulicy Grunwaldzkiej. Budowa nowego kompleksu trwa od jesieni ubiegłego roku. Rozmowy na temat osobnego salonu AMG trwały już od roku. Będzie to czwarty obiekt tego typu na świecie i pierwszy w Europie. Do tej pory showroomy AMG otwarto m.in. w Tokio i Pekinie. Trwają prace nad budową salonów w Dubaju i Sydney. Gdański salon AMG ma mieć dwa piętra i powierzchnię około 1000 m2. Ważnym elementem wystroju mają być multimedia – obiekt naszpikowany będzie nowoczesną technologią wideo i audio, pojawi się w nim na przykład konfigurator pojazdów z odtwarzaczem odgłosów silnika.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
MG Motor Europe przeciwne unijnym cłom. „Protekcjonistyczne praktyki handlowe”
Redakcja
17/6/2024
Aktualności
Toyota Romanowski z trzecim Lexusem
Redakcja
13/6/2024
Aktualności
Komisja Europejska zadecydowała. Nowe cła mogą sięgnąć 50 proc.
Redakcja
12/6/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.