Aktualności

Zimny Auto bogatszy o SEAT-a, Cuprę i kolejną Skodę

Wywodząca się z Łodzi firma Zimny Auto ma za sobą imponującą inwestycję. Dealer otworzył niedawno swój kolejny oddział – nową stację Skody oraz pierwszy w Polsce pełnowymiarowy punkt SEAT-a i Cupry.

Nowy kompleks motoryzacyjny znajduje się w Łodzi przy ul. Brzezińskiej
17, czyli przy jednej z głównych arterii miasta, gdzie zlokalizowane są inne salony samochodowe. W wybudowanym od podstaw obiekcie mieszczą się salon Skody (o powierzchni 865 m2), salon SEAT-a i Cupry (626 m2), serwis mechaniczny (1 165 m2), w którym zamontowano 10 podnośników i wydzielono cztery stanowiska płaskie, oraz przestrzeń biurowa. Oddział Zimny Auto Łódź Brzezińska jest otwarty dla klientów od października.

Ze Skodą firma Zimny Auto związana jest od początku swojej działalności. W 1991 r. jako jedna z pierwszych w kraju zaczęła sprowadzać samochody tej marki z Czechosłowacji, a cztery lata później została jej autoryzowanym dealerem. Otwarty niedawno salon jest już trzecią placówką sprzedażowo-serwisową czeskiego brandu należącą do Zimny Auto. Pozostałe salony zlokalizowane są w Łodzi przy ul. Rzgowskiej oraz w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Wojska Polskiego.

Natomiast SEAT i Cupra to zupełnie nowe marki w portfolio dealera. Przeznaczony dla nich salon zbudowany został według najnowszych standardów architektonicznych marki. Co ciekawe, jeśli chodzi o Cuprę, jest to pierwszy i jak na razie jedyny w Polsce pełnowymiarowy salon tego brandu. W przestronnym wnętrzu eksponowanych jest łącznie 11 pojazdów marki SEAT i jej sportowego wcielenia – Cupry, w tym flagowe modele takie jak Formentor, Ateca, Born czy Leon.

Rodzinna firma Zimny Auto działa na rynku motoryzacyjnym już niemal od 50 lat. Oprócz wspomnianych lokalizacji prowadzi autoryzowaną stację samochodów osobowych i dostawczych Volkswagena w Piotrkowie Trybunalskim oraz salony samochodów używanych w ramach programu „Das WeltAuto” w Łodzi i Tomaszowie Mazowieckim. W stolicy woj. łódzkiego i Piotrkowie Trybunalskim posiada także centra napraw blacharsko-lakierniczych. Nowe salony przy Brzezińskiej to kolejny ważny rozdział w rozwoju dealera.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
CSSM: Chiny przeznaczyły 231 mld dol. na rozwój branży „elektryków”
Redakcja
21/6/2024
Aktualności
Europa: maj bez rewelacji
Redakcja
20/6/2024
Aktualności
Grupa Romanowski zaprezentowała mediom nowy salon Lexusa w Kielcach
Redakcja
18/6/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.