Aktualności

Grupa Bemo z salonem Hyundaia w Koszalinie

Grupa Bemo otworzyła 10 sierpnia nowy obiekt firmy Auto Club, który w Koszalinie (Stare Bielice) przy ul. Koszalińskiej 28 oferuje samochody marki Hyundai.

Salon liczy 550 m², a na ekspozycji jest miejsce dla 10 modeli. Klienci oprócz punktu sprzedaży mają dostęp do serwisu mechanicznego i elektrycznego (łącznie 320 m²), a także blacharni-lakierni o powierzchni 500 m². – Nareszcie w Koszalinie mamy możliwość oferowania usług i produktów marki Hyundai. Patrząc na zainteresowanie ze strony klientów, był to do tej pory niezagospodarowany obszar, na który czekali mieszkańcy naszego miasta – komentuje Paweł Napieraj, kierownik sprzedaży w Auto Club. Poza Pawłem Napierajem w salonie pracują dwaj doradcy handlowi – Eryk Kuchnowski i Paweł Wójtowicz (obaj zajmują się też sprawami związanymi z obsługą finansowania), oraz – odpowiedzialna za ubezpieczenia – Dominika Noskowska.

Stacja w Koszalinie to już trzecia lokalizacja Grupy Bemo (dwie pozostałe są w Szczecinie oraz Poznaniu), która skupia się na marce Hyundai. Przypomnijmy, że dealer znalazł się na czwartym miejscu ostatniej listy TOP50 (awans o jedną pozycję), z wynikiem 10 436 sprzedanych nowych aut (+17 proc. r/r). Firma, działając w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Łodzi, Rzeszowie i Koszalinie, ma w swoim portfolio marki Ford, Volvo, Hyundai, Mercedes-Benz, Mazda, Peugeot, Citroën, DS i LEVC.

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Emisja CO2: producenci dali radę
Redakcja
12/4/2024
Aktualności
Lithia Motors numerem jeden w USA
Redakcja
10/4/2024
Aktualności
Michał Streer startuje w Mistrzostwach Włoch. Pokieruje Toyotą Yaris
Redakcja
9/4/2024
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.