Aktualności

Grupa Pietrzak z showroomem Bugatti

Grupa Pietrzak, importer i dealer Bugatti w Polsce, uruchomiła w maju na terenie Katowic showroom francuskiej marki.

W ub.r. pojawiła się informacja, że Grupa Pietrzak, autoryzowany sprzedawca takich luksusowych marek, jak Ferrari, Pagani czy Maserati, została oficjalnym przedstawicielem i dealerem Bugatti w Polsce. Poszła za tym zapowiedź, że firma uruchomi w Katowicach showroom dla swojego nowego sportowego brandu, który 25 maja br. został już oficjalnie oddany klientom do użytku. Otwarcie obiektu na ul. Feliksa Bocheńskiego 109 (pod tym adresem dealer oferuje także samochody Ferrari i Maserati) było połączone z prezentacją nowego modelu marki – Bugatti Mistral.

Podczas otwarcia showroomu Jakub Pietrzak, współwłaściciel Grupy Pietrzak, przypomniał, że jego firma już od ponad dekady oferuje luksusowe marki samochodowe. „Jesteśmy dumni, że nowy salon Bugatti będzie zlokalizowany w samym sercu Śląska w Katowicach, skąd wywodzi się Grupa Pietrzak. Ponieważ popyt na produkty Bugatti w regionie stale rośnie, jesteśmy gotowi sprostać temu zapotrzebowaniu i cieszymy się, że możemy dołączyć do ekskluzywnej sieci partnerów marki na całym świecie. Obsługa klienta w katowickim salonie będzie odzwierciedlać najwyższy standard, z którego słynie Bugatti” – przybliżył dealer.

Obok salonu pokazowego klienci będą mieli też do dyspozycji serwis, a dotarcie do obiektu będzie możliwe zarówno samochodem, jak i helikopterem.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie Grupa Pietrzak otworzyła inny, zlokalizowany w Warszawie showroom, już dla marki Alpine. Miejsce przy ul. Wirażowej 21 (obok stołecznego salonu Ferrari Grupy Pietrzak) zastąpi już w przyszłym roku wielomarkowy obiekt dla wszystkich hyper i super marek należących do dealera (w tym Alpine).

Skontaktuj się z autorem
Redakcja
Linkedin
REKLAMA
Zobacz również
Aktualności
Rejestracje w Europie: letnie przyspieszenie
Redakcja
22/9/2023
Aktualności
Lokalny patriotyzm
Redakcja
22/9/2023
Aktualności sponsorowany
Kompletna oferta leasingu i wynajmu
Redakcja
21/9/2023
Miesięcznik Dealer
Jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. Od ponad 12 lat inspirujemy właścicieli, menedżerów i szefów poszczególnych działów dealerstw samochodów.